AD 8 code

CSC Christodoulou Ltd: Θέσεις Εργασίας

CSC Christodoulou Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Kενές θέσεις – Ανώτεροι ελεγκτές (Senior Auditors)

Λόγω της συνεχής ζήτησης των υπηρεσιών μας ο οίκος μας δέχεται αιτήσεις για τις θέσεις ελεγκτών, στο ελεγκτικό μας τμήμα.

Προσόντα

  • Κάτοχοι του διπλώματος CAT ή ACCA  ή ισότιμου προσόντος.
  • Πέντε ή περισσότερα χρόνια ελεγκτικής πείρας σε ελεγκτικό οίκο στην Κύπρο.
  • Άριστη γνώση χρήσης λογιστικών προγραμμάτων και του ηλεκτρονικού πακέτου MS Office (κυρίως Excel) και Caseware.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία και έλεγχος οικονομικών καταστάσεων στο Caseware

Ωράριο

  • Πενθήμερη εργασία με δύο απογεύματα ελεύθερα (Τετάρτη και Παρασκευή)

Απολαβές και ωφελήματα

  • Πολύ ικανοποιητικό πακέτο απολαβών με 13 μισθούς
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα στον υπεύθυνο προσωπικού του οίκου, μέσω email:    csc@cschristodoulou.com πριν  την 18η Φεβρουαρίου 2022 αναφέροντας τον κωδικό της θέσης «Ανώτερος Ελεγκτής – anergosjobs.com».   Συστάσεις απαραίτητες.

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.    Αιτήσεις που δεν πληρούν τα πιο πάνω προσόντα δεν θα εξετάζονται.