AD 8 code

Swiss Energy Of Cyprus: Θέσεις εργασίας

Swiss Energy Of Cyprus: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία και Λάρνακα

H Swiss Energy Of Cyprus ζητά άτομα για πλήρης απασχόλησης (πενθήμερη εργασία) με ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό χαρακτήρα για την θέση Promotion σε φαρμακεία.

Καθήκοντα:
– Ενημέρωση και Προώθηση των προϊόντων της, σε φαρμακεία για τις επαρχίες Λάρνακα- Λευκωσία.
(Συμβουλές για υγεία και ομορφιά)

Προσόντα:
– Προϋπηρεσία στο τμήμα Πωλήσεων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
– Σπουδές στο τμήμα Αισθητικής, Φαρμακευτικού Επισκέπτη, Διατροφή και Διαιτολογία (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Λεπτομέρειες για την εργασία:
– Σταθερό μηνιαίο πρόγραμμα
– Ωράρια 9:00-13:00 & 15:00-18:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)
– Προσφέρεται ολοκληρωμένο πακέτο απολαβών, 13ος μισθός και Bonus
– Πλήρης εκπαίδευση και στήριξη

Οι υποψήφιοι όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας στο email swissenergy.cy@gmail.com