AD 8 code

M.S. Jacovides & Co. Ltd: Θέση Εργασίας

M.S. Jacovides & Co. Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός και Πάφος

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία Μ.Σ. Ιακωβίδης & Σια Λτδ,  μέλος του Ομίλου MSJ, επιθυμεί να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη πλήρους απασχόλησης, για την επιστημονική ενημέρωση και προώθηση προϊόντων στοματικής υγείας, για κάλυψη της Λεμεσού και της Πάφου.

Κύρια Καθήκοντα

  • Η προώθηση προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενο και νέο πελατολόγιο
  • Η διερεύνηση εξειδικευμένων αναγκών του πελατολογίου και η παρουσίαση προτάσεων κάλυψης τους
  • Η ενίσχυση των υφιστάμενων σχέσεων και η ανάπτυξη νέων συνεργασιών με τους επαγγελματίες υγείας
  • Η σωστή διαχείριση χρόνου, ακολουθώντας τις οδηγίες του αρμόδιου
  • Η πραγματοποίηση παρουσιάσεων σε διάφορες εκδηλώσεις με σκοπό την ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρείας
  • Η συμμετοχή σε ιατρικά συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις της εταιρείας.
  • Η σύνταξη αναφορών, ενεργειών, προτάσεων και αποτελεσμάτων με χρήση ψηφιακών μέσων
  • Η συνεχής μελέτη και ενημέρωση του σχετικού εκπαιδευτικού υλικού

Απαιτούμενα Προσόντα & Εμπειρία

  • Προηγούμενη εργασιακή πείρα ως Ιατρικός Επισκέπτης
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ανάληψη υπευθυνοτήτων και πρωτοβουλιών
  • Αφοσίωση στον στόχο για σημαντική ανάπτυξη και ηγετική θέση στην αγορά
  • Πνεύμα Συνεργασίας
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Κάτοχοι Άδειας Οδήγησης αυτοκινήτου με ταχύτητες

Η Εταιρεία Προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Εταιρικό Όχημα
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής
  • Ειδική έκπτωση για το προσωπικό σε καταναλωτικά προϊόντα Υγείας του Ομίλου MSJ
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες κατάρτισης, ανέλιξης και συνεχούς εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν την αίτηση τους μέχρι τις: 02/03/2022 στο e-mail: Phaedra.jacovides@mjsgroup.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.