AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

The Best MMC Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία THE BEST MCC LTD η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης, λόγω επέκταση του κύκλου εργασιών της, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση:

Γραμματέα για την Λευκωσία

Προσόντα & Καθήκοντα:

  • Απόφοιτος Κολλεγίου Γραμματειακών σπουδών
  • Καλές γνώσεις Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (Word, Excel, Internet & E-mails)
  • Γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις ετοιμασίας προσφορών
  • Πολύ καλές ικανότητες οργάνωσης διαχείρισης χρόνου
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση απαραίτητη
  • Εχεμύθεια και σοβαρότητα στον χώρο εργασίας

Ημέρες Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή

Ωράριο: 08:00-17:30

Βιογραφικά (CV) θα πρέπει να υποβληθούν το συντομότερο στο executivesecretary@thebestmcc.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”