AD 8 code

Ζητούνται Υπεύθυνοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Ζητούνται Υπεύθυνοι Εξυπηρέτησης Πελατών – Λευκωσία

Η Εταιρία μας στα πλαίσια της αυξανόμενης ζήτησης, ζητά Υπεύθυνους/ες Εξυπηρέτησης Πελατών στην Λευκωσία.

Εκπαίδευση:

  • Τα έμπειρα διευθυντικά στελέχη της Εταιρίας,  αναλαμβάνουν να εκπαιδεύσουν τους Υπεύθυνους/ες Εξυπηρέτησης Πελατών, και να τους παρέχουν τις απαραίτητες γνώσεις , marketing και δημοσίων σχέσεων, για να ανταπεξέρχονται με επιτυχία στο έργο τους.

Η Εταιρία προσφέρει υψηλές αμοιβές και Bonus από τις πωλήσεις.

Καθήκοντα:

Η Διαχείριση του πελατολογίου της Εταιρίας από τους εκπαιδευμένους Υπεύθυνους/ες Εξυπηρέτησης Πελατών, περιλαμβάνει:

  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου πελατών
  • Οργάνωση επαφών
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση υφιστάμενου
  • Δημιουργία αναφορών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση και χρήση της Ελληνικής γλώσσας (ομιλία & γραφή) – Η καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.
  • Πολύ καλά οργανωτικά προσόντα.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα διατήρησης ψυχραιμίας σε κάθε περίπτωση.
  • Ικανότητα εργασίας με ατομική πρωτοβουλία για την εκπλήρωση στόχων με συγκεκριμένες προθεσμίες.
  • Ομαδικό πνεύμα

Δυνατότητα καριέρας:

Η Εταιρία δίνει δυνατότητα καριέρας στο management, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης νέων γραφείων και διευθύνσεων πωλήσεων.

Παροχές:

  • Υψηλές αμοιβές και bonus επί των πωλήσεων
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα καριέρας
  • Εκπαίδευση και δίπλωμα 3 parts
  • Επιπλέον παροχές με την επίτευξη στόχων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο infohrcustomerss@gmail.com

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

(AD-PP-106)