AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστή/ Λογίστρια

Damocare Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστή/ Λογίστρια – Λεμεσός

Η εταιρεία DAMOCARE LTD αναζητά Βοηθό Λογίστρια/Λογιστή

Η εταιρεία DAMOCARE LTD που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών επαγγελματικών καθαριστικών, επαγγελματικών χαρτικών, εργαλεία καθαρισμού & αναλώσιμα ζητά να προσλάβει άμεσα Βοηθό Λογίστρια/Λογιστή για υποστήριξη των τμημάτων της.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος Διπλώματος Λογιστικής LCCI
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού πτυχίου ή Διπλώματος Γραμματειακών Σπουδών
  • Πολύ καλές ικανότητες διοίκησης, οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Υπεύθυνο άτομο με ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Διαχείριση του Λογισμικού προγράμματος της εταιρείας. Γνώση του προγράμματος e-SOFT θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Παραλαβή και έλεγχος τιμολογίων αγορών και εξόδων πιστωτών και εισαγωγή στο σύστημα.
  • Διάφορες άλλες δραστηριότητες λογιστηρίου
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγραφών της εταιρείας
  • Υποστήριξη εμπορικού τμήματος
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Καταχωρίσεις εγγράφων

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email info@constantinougroup.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 25873727