AD 8 code

Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει picker για τα καταστήματα στην επαρχία Λευκωσίας.

Picker (κωδικός θέσης A01/22)

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών στην αποθήκη (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελιών) στα χρονικά πλαίσια που θα καθορίζονται από τον προϊστάμενο.
  • Τοποθέτηση επιστροφών προϊόντων στη θέση συλλογής.
  • Καθαριότητα και οργάνωση των αποθηκών βάσει των οδηγιών από τους προϊσταμένους.
  • Τήρηση των κανόνων ασφάλειας και υγείας της εταιρείας.
  • Εκτέλεση για ότι άλλο ζητηθεί από τον προϊστάμενο σε σχέση με τη φύση της εργασίας.