AD 8 code

Caterways Co Ltd: Θέση Εργασίας

Caterways Co Ltd: Θέση Εργασίας – Παγκύπρια

Η εταιρεία CATERWAYS CO .LTD ιδρύθηκε πριν από 33 χρόνια. Με παραγωγικές και εμπορικές δραστηριότητες στην Κύπρο, Ελλάδα και εξωτερικό, κατέχει ηγετικό ρόλο στην αγορά προιόντων μιας χρήσης για συσκευασία τροφίμων και catering.

Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης κύκλου εργασιών, ζητούμε να προσλάβουμε:

ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΓΟΡΑΣ

  1. ΛΕΜΕΣΟ – ΠΑΦΟ
  2. ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΛΑΡΝΑΚΑ -ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ

Καθήκοντα

  • Διαχείριση σχέσεων με πελάτες στην περιοχή τους
  • Ανάπτυξη υφιστάμενων πελατών, βάσει νέων αναγκών.
  • Συνεργασίες με νέους πελάτες
  • Τυπική τήρηση δρομολογίου και 15νθήμερη αναφορά.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης , γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, κάτοχος άδειας οδηγού, πείρα στην πώληση ειδών ευρείας κατανάλωσης, γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή.

Ωφελήματα:

  • Απολαβές πολύ ικανοποιητικές
  • Μισθός και προμήθεια αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας/φιλοδώρημα,
  • Ασφάλεια ατυχημάτων
  • Προοπτικές ανέλιξης

Αν είστε επαγγελματίας στο χώρο των πωλήσεων, τότε είναι η ευκαιρία σας να ενταχθείτε σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: caterways@caterways.com.cy

με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

68, Τριπόλεως, 2235 Βιομ. Περιοχή Λατσιά