AD 8 code

Elysee Irrigation Ltd: Θέση εργασίας

Elysee Irrigation Ltd: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρία Elysee Irrigation Ltd, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών στη Κύπρο, με ηγετική θέση στη τοπική αγορά και με εξαγωγές σε περισσότερες από  65 χώρες, αναπτύσσει και ενδυναμώνει την στρατηγική ανάπτυξης της με  στελέχωση της με ικανά άτομα. Η εταιρεία ζητά για άμεση πρόσληψη Χειρίστρια / Χειριστή Μηχανών για το τμήμα παραγωγής της στο εργοστάσιο της εταιρείας που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή στους Εργάτες.

Θέση: Χειρίστρια / Χειριστής Μηχανών

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

  • Προετοιμασία, λειτουργία και ρύθμιση των μηχανών.
  • Διασφάλιση της ορθής λειτουργίας των μηχανών.
  • Έλεγχος και ρύθμιση της παραγωγής των μηχανών ευθύνης του/της.
  • Συντήρηση των μηχανών και του εξοπλισμού ευθύνης του/της.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Απόφοιτος/η λυκείου ή τεχνικής σχολής (κατά προτίμηση  σε κλάδο μηχανικής).