AD 8 code

ACS Air Courier Services (Cyprus) Ltd: Θέσεις εργασίας

ACS Air Courier Services (Cyprus) Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός και Λάρνακα

Ζητούνται για άμεση εργοδότηση Διανομείς (Couriers) για τις επαρχίες Λευκωσίας, Λάρνακας και Λεμεσού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Αυτοκινήτου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές:

  • Προσφέρονται υψηλές απολαβές, ταμείο προνοίας, σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης, διαρκής επιμόρφωση, ευχάριστο σύγχρονο περιβάλλον

Καθήκοντα:

  • Διανομή εγγράφων και προϊόντων

Αιτήσεις:

Όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@acscyprus.com σημειώνοντας τον κωδικό της θέσης:

  • CR0587 – anergosjobs.com για την επαρχία Λευκωσίας

  • CR0588 – anergosjobs.com για την επαρχία Λάρνακας και

  • CR0589 – anergosjobs.com για την επαρχία Λεμεσού.