AD 8 code

Ζητείται άμεσα Γραμματέας

Cyprus Cranio Maxillo Facial Center: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η ομάδα μας μεγαλώνει και σε χρειάζεται!
Αν χαρακτηρίζεσαι από δυναμισμό και θες να εργαστείς σε ένα χώρο που συνεχώς εξελίσσεται, τότε αυτή η αγγελία σε ενδιαφέρει!
Ζητείται άμεσα Γραμματέας για το Κυπριακό Κέντρο Στοματικής και Γναθοπροσωπικής Χειρουργικής Δρος. Ζωής Νικολάου στη Λεμεσό.
Η διαθέσιμη θέση αφορά πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.
Προσόντα:
▪Ευχάριστη προσωπικότητα
▪Δεξιότητες επικοινωνίας και δημοσίων σχέσεων
▪Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
▪Πολύ καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
▪Προηγούμενη πείρα σε ιατρικό χώρο, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν όμως δεν είναι απαραίτητη
▪Οργανωτικές δεξιότητες
▪Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας
▪Ρωσική Γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν όμως δεν είναι απαραίτητο
Καθήκοντα:
▪Εξυπηρέτηση ασθενών και διευθέτηση ραντεβού
▪Επικοινωνία με προμηθευτές και συνεργάτες
▪Αρχειοθέτηση και σύνταξη επιστολών & emails
▪Χρήση λογισμικών συστημάτων οργάνωσης γραφείου και ιατρικού κέντρου (Παρέχεται εκπαίδευση)
▪Γραφειακή υποστήριξη σε άλλες εργασίες του ιατρικού κέντρου
Προσφέρονται:
✅Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
✅13ος μισθός
✅Άλλα ωφελήματα
Λόγω του επείγοντος κάλυψης της θέσης, σε συνέντευξη θα κληθούν μόνο τα άτομα που πληρούν τις πιο πάνω προδιαγραφές.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με φωτογραφία μέχρι τις 16/1/2022 με τίτλο «Θέση Γραμματέα – anergosjobs.com»  στο email: info@ccmfc.com.cy