AD 8 code

Αντέννα: Θέση Εργασίας

Αντέννα: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Αρχισυντάκτης Ιστοσελίδας ant1.com.cy

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για τη θέση Αρχισυντάκτη για την ιστοσελίδα του.

Καθήκοντα

Η εποπτεία της ύλης και θεματολογίας που αναρτάται, η καθοδήγηση και ο συντονισμός της δημοσιογραφικής ομάδας της ιστοσελίδας και η συνεχής ανάπτυξη και προώθηση της.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Δημοσιογραφία ή άλλο συναφή κλάδο
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλική γλώσσας

Ωράριο εργασίας

Ωράριο εργασίας με σύστημα βάρδιας.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM μέχρι τις 23/1/2022. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο 22200200.