AD 8 code

Νέες θέσεις για το τμήμα Client Service – Μέχρι 25/01/2022

Νέες θέσεις για το τμήμα Client Service – Μέχρι 25/01/2022 – Λευκωσία

Μια από τις πρωτοπόρες εταιρείες στην Κύπρο στους τομείς Marketing, Στρατηγικής Επικοινωνίας, Διαφήμισης και Δημοσίων Σχέσεων, ενδιαφέρεται να εντάξει στην ομάδα της ενθουσιώδη άτομα για το Client Service Department.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση καταναλωτών και έργων ολοκληρωμένης Επικοινωνίας, Διαφήμισης και Δημοσίων Σχέσεων
  • Συμβολή στην ανάπτυξη προτάσεων Επικοινωνιακής Στρατηγικής
  • Συμβολή στην ανάπτυξη καινοτόμων ιδεών και παρουσιάσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Στρατηγική και δημιουργική σκέψη
  • Δυναμική και υπεύθυνη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και ανάπτυξη πρωτοβουλιών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Στείλτε το βιογραφικό σας στο innicpro@outlook.com , μέχρι 25/01/2022

(AD-RES-52)