AD 8 code

Ζητείται Οδηγός Διανομής

PMMD Consulting: Ζητείται Οδηγός Διανομής – Λευκωσία

Η εταιρεία PMMD Consulting ψάχνει εκ μέρους πελάτη της με έδρα την Λευκωσία να προσλάβει άτομο έμπειρο και δραστήριο για τη θέση Οδηγού Διανομής.

Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης φορτηγού
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και βασική της Αγγλικής
  • Ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Άδεια οδηγού Forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά καθήκοντα

  • Παγκύπρια διανομή παραγγελιών
  • Συμμετοχή στον έλεγχο και φόρτωση παραγγελιών
  • Παραλαβή εισπράξεων και έκδοση αποδείξεων
  • Τακτοποίηση, καθαριότητα και τήρηση των νόμων Υγιεινής και Ασφάλειας
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ο μισθό
  • 21 μέρες ετήσια άδεια

Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη ‘Οδηγός Διανομής’ μέχρι τις 31 Ιανουαρίου 2022 στο panicosdem@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22026627.  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση: Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.