AD 8 code

Ζητείται Graphic Designer

The Coffee Films: Ζητείται Graphic Designer – Λευκωσία

Η εταιρεία THE COFFEE FILMS, αποτελεί μια από μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής στην Κύπρο, με πολυετή εμπειρία, πλούσια τεχνογνωσία και έχει κατακτήσει σημαντικές διακρίσεις στον χώρο. Η επιτυχία της εταιρείας, οφείλεται κυρίως στο πάθος για δημιουργία, στην καινοτομία, την ομαδικότητα και τις φρέσκες ιδέες των ανθρώπων της.

Αυτό το διάστημα, η εταιρεία αναζητά προς άμεση πρόσληψη Motion Graphic Designer για τις ανάγκες του τμήματος Post Production.

Καθήκοντα:

  • Ανάληψη παραγωγής έργου από την ιδέα μέχρι την ολοκλήρωσή του.
  • Συνεργασία με Creative Director, παραγωγό και υπόλοιπη ομάδα.
  • Παράδοση εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος.
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και επικοινωνίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο στο Applied Multimedia ή σε άλλο συναφή κλάδο.
  • Απαραίτητη εμπειρία στα προγράμματα Adobe After Effects, Illustrator και Photoshop.