AD 8 code

CH&P Maouris Co Ltd: Θέσεις εργασίας

CH&P Maouris Co Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

1.  Floor Coordinator

Η εταιρεία CH&P MAOURIS CO LTD, με έδρα τη Λευκωσία, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζινών και τεχνικών λύσεων, ζητά για πλήρη απασχόληση “Floor Coordinator” για το “Showroom” της, στην  περιοχή Έγκωμης.

Ψάχνουμε για ένα/μία υποψήφια με εμπειρία, που θα διαχειρίζεται τον χώρο υποδοχής διεκπεραιώνοντας παράλληλα διάφορες γραμματειακές εργασίες.

Καθήκοντα – Αρμοδιότητες

  • Καθοδήγηση επισκεπτών στο χώρο του Showroom βάση των οδηγιών που έχουν δοθεί
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και e-mails
  • Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων του καταστήματος ανάλογα με τις ημερήσιες ανάγκες
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα – “Administration”
  • Λήψη και διαλογή καθημερινής αλληλογραφίας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πολύ καλές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Πείρα σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών, 13ο μισθό & ταμείο προνοίας με την πάροδο έξι μηνών συνεργασίας.

Υποβολή αιτήσεων μέσω email στο info@maourisoikoset.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Ωράριο Λειτουργίας:

  • Δευτέρα – Παρασκευή: 08:00 – 13:00 & 15:00 – 18:00
  • Τετάρτη: 08:00 – 13:00
  • Σάββατο: 09:00 – 13:00

2.  Οδηγός Φορτηγού

Η εταιρεία Maouris Oikoset, με έδρα τη Λευκωσία, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζίνών και τεχνικών λύσεων ζητά οδηγό για το τμήμα Logistics.

  • Διανομή υλικών βάση προγραμματισμένου ημερήσιου πλάνου
  • Έλεγχος υλικών πριν τη φόρτωση και κατά την παράδοση
  • Παράδοση και παραλαβή εγγράφων με τις απαραίτητες υπογραφές παράδοσης
  • Εισπράξεις κατά την παράδοση όπου αυτό απαιτείται
  • Παραλαβές Επιστροφών και ενημέρωση του λογιστηρίου
  • Παράδοση εισπράξεων και απαραίτητων εγγράφων στο λογιστήριο
  • Έλεγχοι οχήματος – Services/ΜΟΤ/Διαχείριση ταχογράφου

Προσόντα – Δεξιότητες

  • Επαγγελματική Άδεια Οδηγού (επιπέδου Α/Β)
  • Μεταφορές μεγάλου οχήματος με γερανό εκφόρτωσης
  • Ικανότητα χρήσης γερανού για εκφόρτωση υλικών από το όχημα
  • Χειρισμός περονοφόρου (Forklift) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ακρίβεια στην τήρηση του προγράμματος παραδόσεων
  • Ευελιξία

Απολαβές και Ωφελήματα