AD 8 code

Ζητείται Office Administrator

Geosantro Ltd: Ζητείται Office Administrator – Λεμεσός

Η Geosantro  αποκλειστικός αντιπρόσωπος του γερμανικού κολοσσού Würth ζητά να προσλάβει για τα γραφεία της στην Λεμεσό, Office Administrator.

Αρμοδιότητες

  • Καθήκοντα γενικής διοίκησης
  • Απάντηση και ανακατεύθυνση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Διαχείριση των προμηθειών γραφείου
  • Οργάνωση και τήρηση αρχείων
  • Προετοιμασία τιμολογίων
  • Τηλεφωνική ενημέρωση για είσπραξη εκκρεμών εισπρακτέων υπολοίπων
  • Προετοιμασία/σύνταξη και δακτυλογράφηση διαφόρων εγγράφων
  • Διαχείριση των δεδομένων των πελατών στο σύστημα
  • Παροχή άλλης γραφειοκρατικής υποστήριξης στη διοίκηση και στο προσωπικό της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office (word, excel, outlook) και λογισμικού διαχείρισης γραφείου (ERP)
  • Ισχυρή αίσθηση ευθύνης απέναντι στην εργασία
  • Ικανότητα να εργάζεται αυτόβουλα χωρίς συνεχή καθοδήγηση
  • Ικανότητα οργάνωσης του χρόνου με βάση τις προτεραιότητες της εργασίας

Πλεονεκτήματα υποψηφίου

  • Γνώση του προγράμματος E-soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γραμματειακές σπουδές θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν