AD 8 code

Ζητείται Φαρμακοποιός

P & E Savvides Ltd: Ζητείται Φαρμακοποιός – Λευκωσία

Η εταιρία P & E Savvides Ltd ζητά φαρμακοποιό για εργασία σε φαρμακείο στην επαρχία Λευκωσίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Φαρμακευτικής
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος στη Κυπριακή Δημοκρατία
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Προηγούμενη πείρα στο συγκεκριμένο τομέα
  • Υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του φαρμακείου
  • Εκτέλεση συνταγών εντός και εκτός ΓΕΣΥ
  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Εκτέλεση άλλων καθηκόντων που σχετίζονται με τη λειτουργία του φαρμακείου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα  στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr.pesavvidesltd@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα είναι άκρως εμπιστευτικές.