AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

FWB Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία FWB Ltd που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών υγιεινής και κεραμικών ζητά να προσλάβει άμεσα  Γραμματέα για υποστήριξη τμημάτων στην Βιομηχανική περιοχή Λακατάμιας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Παροχή Διοικητικής Υποστήριξης όλων των τμημάτων (πωλήσεις, λογιστήριο, διοίκηση) συμπεριλαμβανομένων συντονισμού και παρακολούθησης διαδικασιών και εκκρεμοτήτων, διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου, αλληλογραφίας, βάσης δεδομένων και Αρχειοθέτησης.
  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου των πελατών συμπεριλαμβανομένης επικοινωνίας με σκοπό την προώθηση των προϊόντων και είσπραξη οφειλόμενων υπολοίπων και χειρισμού ημερήσιου προγράμματος/δρομολογίου των πωλητών.
  • Επίβλεψη και διατήρηση της γενικής εμφάνισης του γραφείου με έμφαση του χώρου υποδοχής.
  • Υποδοχή / εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών