AD 8 code

L.Partakkis & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

L.Partakkis & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός Διανομέας

Η εταιρεία L.Partakkis & Sons Ltd, με έδρα στο Πέρα Χωρίο-Νήσου, αξιόπιστη από το 1971 στον χώρο της εισαγωγής, αντιπροσωπίας και διανομής προϊόντων ευρείας κατανάλωσης, ζητά να προσλάβει Οδηγό Διανομέα

Καθήκοντα:

Διανομή Προϊόντων.

Συμμετοχή σε εργασίες αποθήκης, έλεγχος παραγγελιών, φόρτωση παραγγελιών

Διαχείριση επιστροφών

Παραλαβή εισπράξεων και έκδοση αποδείξεων

Στενή συνεργασία με την διεύθυνση και το τμήμα πωλήσεων

Διασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων και της καθαριότητας στο αυτοκίνητο μεταφοράς

Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαραίτητα Προσόντα:

Κάτοχος  Άδειας Οδηγού

Καλή φυσική κατάσταση

Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας

Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Καλή γνώση του οδικού δικτύου

Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα

Εμπειρία στην διανομή τροφίμων ευρείας κατανάλωσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωφελήματα και Απολαβές

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Mόνιμη πλήρης απασχόληση

13ος μισθός

Ταμείο Αδειών

Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: HR@partakkis.com αναγράφοντας ‘Διανομέας – anergosjobs.com’ στο θέμα ή να τηλεφωνήσουν στο 22521516.