AD 8 code

Kostas A. Zaharia Ltd: Θέση Εργασίας

Kostas A. Zaharia Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Βοηθός Λογιστηρίου

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Παροχή λογιστικής υποστήριξης στο τμήμα Λογιστηρίου, μέσα από τη διαχείριση  λογιστικών καταστάσεων, καταγραφή των συναλλαγών στα λογιστικά βιβλία και ετοιμασία διαφόρων καταστάσεων για παρακολούθηση των πράξεων και οικονομικών της εταιρείας.

Απαιτούμενη Εκπαίδευση και άλλα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος LCCI Intermediate ή Higher
  • 2 χρόνια πείρας σε λογιστήριο
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, PowerPoint)
  • Γνώση λογιστικών λογισμικών (SAP θεωρείται επιπρόσθετο προσόν)

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές  και διοικητικές δεξιότητες
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ανεπτυγμένο αίσθημα δικαιοσύνης και πλήρης εχεμύθειας
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών
  • Ενσυναίσθηση

Απολαβές

  • Αναλόγως προσόντων

Για περισσότερες πληροφορίες και αποστολή βιογραφικού για την θέση του βοηθού λογιστηρίου μπορείτε να επικοινωνείτε με την Μαρία Στυλιανού στα πιο κάτω:

Τηλέφωνο:         24322960 (εσ. Αριθμός 23)

Email:             careers@kaz.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”