AD 8 code

Thinkcrm Ltd: Θέση εργασίας

Thinkcrm Ltd: Θέση εργασίας – Λεμεσός

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Η Εταιρεία THINKCRM LTD με έδρα την Λεμεσό, η οποία ειδικεύεται στις πωλήσεις προγραμμάτων διαχείρισης πελατών & ραντεβού, στην Κύπρο και στο εξωτερικό, ζητά για άμεση πρόσληψη Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες/πωλητές για λήψη παραγγελιών
  • Διαχείριση παραγγελιών (Καταχώρηση, τιμολόγηση κ.λ.π.)
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων / Συμμετοχή σε ενέργειες τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση στους νέους πελάτες
  • Προώθηση των προϊόντων στην αγορά

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ανάπτυξης άριστων σχέσεων με πελάτες
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ & προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής/Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Γνώση λογισμικού CRM θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Για διευθέτηση συνέντευξης παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο careers@thinkcrm.net

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”