Ζητείται Βοηθός Εκτιμητής Ακινήτων/ Γραμματειακός Λειτουργός

Invicta Chartered Surveyors: Ζητείται Βοηθός Εκτιμητής Ακινήτων/ Γραμματειακός λειτουργός – Πάφος

Η εταιρεία Invicta Chartered Surveyors – εκτιμητές ακινήτων με έδρα την Πάφο, δέχεται αιτήσεις για την θέση:

Βοηθός Εκτιμητής Ακινήτων/ Γραμματειακός λειτουργός

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη στη διεκπεραίωση εκτιμήσεων ακινήτων
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του γραφείου και εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Σχετικό δίπλωμα σχολής τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στον κλάδο του Real Estate ή Μηχανικού ή μηχανολόγου (π.χ. Πολιτικός Μηχανικός, Αρχιτέκτονας, Τοπογράφος, ηλεκτρολόγος μηχανικός, μηχανολόγος μηχανικός ή άλλο συναφή κλάδο) ή/και μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών σε MBA, Real Estate, εκτιμητή ακινήτων ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενο/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@invictavaluers.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

* Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπίζονται με απόλυτη εχεμύθεια