AD 8 code

Paradisiotis Ltd: Θέσεις Εργασίας

Paradisiotis Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λάρνακα

Οδηγοί Trailer

Η PARADISIOTIS LTD ζητά να προσλάβει δύο ικανούς και έμπειρους Οδηγούς Trailer για ημερήσια και βραδινή βάρδια, στις εγκαταστάσεις της στο χωριό Ορά.

Καθήκοντα εργασίας

  • Παραλαβή και μεταφορά κοτόπουλων.
  • Εκτέλεση άλλων συναφών εργασιών.

 Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (CΕ).
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

 Γενικές πληροφορίες θέσης

  • Η απασχόληση είναι πλήρης.
  • Πενθήμερη εργασία σε εφταήμερη βάση.
  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.
  • 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργοδότησης.
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ιδιωτικό ιατροφαρμακευτικό σχέδιο.

Καθώς υπάρχουν δύο θέσεις εργασίας, παρακαλώ όπως με το βιογραφικό σας διευκρινίζετε εάν ενδιαφέρεστε για την ημερήσια ή τη βραδινή βάρδια.

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να στείλετε email στο careers@paradisiotis.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο επικοινωνίας 25554052.