AD 8 code

C.A. Papaellinas: Θέση Εργασίας

C.A. Papaellinas: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο Όμιλος C.A. Papaellinas με ηγετική θέση στην εισαγωγή, διανομή και πώληση καταναλωτικών, καλλυντικών και φαρμακευτικών προϊόντων, όπως επίσης και με δυναμική παρουσία στον τομέα της λιανικής πώλησης με τα καταστήματα Beauty Line, Holland & Barrett, Yves Rocher,  Selekt Beauty και Beauty Outlet, ζητά να προσλάβει Διανομέα.

Καθήκοντα θέσης:

  • Διανομή φαρμάκων και καλλυντικών
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης κατά την διανομή των προϊόντων
  • Εφαρμογή των διαδικασιών ποιότητας και Ασφάλειας και Υγείας της Εταιρείας

Προσόντα και Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Κάτοχος άδειας οδηγού
  • Σχετική προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα

Πακέτο απολαβών:

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, ασφάλεια ζωής, έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου και συνεχής εκπαίδευση.

Αποστολή βιογραφικού:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό  τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@cap.com.cy με τίτλο:”Διανομέας – ANERGOSJOBS.COM”

Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.