AD 8 code

Ζητούνται Εκπρόσωποι πωλήσεων και επικοινωνίας

Ζητούνται Εκπρόσωποι πωλήσεων και επικοινωνίας – Λάρνακα

Η εταιρεία μας με δραστηριότητα στον χώρο των πωλήσεων δίνει την ευκαιρία εργασίας σε 2 υποψήφιους για μόνιμη συνεργασία για την επαρχία Λάρνακας.

Αρμοδιότητες:

  1. Επικοινωνία με πελάτες και ανάπτυξη του πελατολογίου.
  2. Προβολή και προώθηση υπηρεσιών.
  3. Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων.
  4. Οργάνωση και ανάπτυξη διαφημιστικής καμπάνιας.

Προσόντα:

  1. Φιλόδοξα και επικοινωνιακά άτομα.
  2. Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος.
  3. Όρεξη για μάθηση.
  4. Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Ωφελήματα:

  1. Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον.
  2. Πλήρης και δωρεάν εκπαίδευση.
  3. Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης βασισμένες στα αποτελέσματα.
  4. Ανταγωνιστικές αμοιβές.

Παρακαλούνται όπως οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο opportunitiesoffice21@gmail.com μέχρι της 6/12/2021.

*Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

(AD-F-148)