AD 8 code

Ζητείται Customer Service Representative

Ζητείται Customer Service Representative – Λευκωσία

Ως Customer Service Representative, θα χρειαστεί να παρέχεις πληροφορίες στο κοινό σε σχέση με τους πελάτες μας και να επιλύεις προβλήματα που ενδέχεται προκύψουν με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα για την καλύτερη και άμεση εξυπηρέτηση του κοινού.

Ποια τα καθήκοντα;

  1. Αλληλεπίδραση με το κοινό μέσω όλων των μέσων επικοινωνίας
  2. Επίλυση προβλημάτων
  3. Απάντηση σε ερωτήματα κοινού
  4. Διατήρηση βάσης δεδομένων

Ποια τα προσόντα που αναζητούμε;

  1. Πτυχίο σε Διοίκηση Επιχειρήσεων/Marketing/Πωλήσεων.
  2. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση δεν είναι απαραίτητη
  3. Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  4. Ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα

Τι προσφέρει η εταιρεία μας;

  1. Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών που περιλαμβάνει και bonus
  2. Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  3. Ευκαιρίες συνεχούς εκπαίδευσης και προσωπικής ανάπτυξης

Αναζητούμε ανθρώπους που έχουν πάθος και ενθουσιασμό για δουλειά!

Αν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email saleschmarketing@gmail.com με κωδικό ‘AECS5’.

(AD-RES-45)