AD 8 code

Skitsas Optical: Θέση Εργασίας

Skitsas Optical: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Τα καταστήματα οπτικών ειδών και γυαλιών ηλίου Skitsas Optical αναζητά Πωλητή/Πωλήτρια για τα καταστήματα μας.

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Παρουσίαση/προώθηση επώνυμων γυαλιών ηλίου και οπτικών ειδών

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή επικοινωνία και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα οπτικών ειδών , θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλούμε όπως  στείλετε το
βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση  skitsasoptical@gmail.com.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείτε μαζί μας στο 99777107.