AD 8 code

Eclat Enterprises Ltd: Θέση Εργασίας

Eclat Enterprises Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/η – Τομέα Αναλυτικών Οργάνων

Εταιρεία με έδρα την Λευκωσία που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού βιομηχανιών και εργαστηρίων ποιοτικού ελέγχου αναζητά άτομο για άμεση πρόσληψη σε μόνιμη θέση με ευκαιρίες ανέλιξης.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:
– Διενέργεια μελετών για διαπίστωση/διακρίβωση των αναγκών των πελατών μας.
– Εγκατάσταση και συντήρηση εξοπλισμού, και εκπαίδευση των πελατών στη λειτουργία του.
– Παροχή τεχνικής υποστήριξης.
– Να ακολουθεί την πολιτική και να τηρεί τα πρωτόκολλα της εταιρείας.

Παρέχεται πλήρης και συνεχής εκπαίδευση τόσο εντός της εταιρείας όσο και στο εξωτερικό.

Απαιτούμενα προσόντα:
– Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Χημικού Μηχανικού ή Τεχνικού Οργάνων.
– Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
– Κάτοχος άδειας οδήγησης.

Απαραίτητη προϋπόθεση να είναι κάτοικος Λευκωσίας και κάτοχος safe pass.

Μισθός: 1.100 ευρώ.
Ωράριο: 9.00-16.30 Δευτέρα-Παρασκευή.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη
διεύθυνση info@eclatent.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”