AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

S M Aluminium Creations Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

Η εταιρεία μας, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες κατασκευής κουφωμάτων αλουμινίου στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία (Βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου).

Γενικά καθήκοντα:

  • Γενική διαχείριση γραφείου
  • Διεκπεραίωση λογιστικών εργασιών που αφορούν πωλήσεις και αγορές υλικών
  • Μισθοδοσία
  • Μελέτη και κοστολόγηση προσφορών για κατασκευή κουφωμάτων αλουμινίου
  • Ετοιμασία κατασκευαστικών σχεδίων σε Autocad
  • Παραγγελίες υλικών
  • Τήρηση τεχνικών φακέλων έργων

Αναγκαία προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτής και προφορικής)
  • Καλή γνώση χρήσης MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Autocad, 2D, 3D
  • Καλές διαπροσωπικές σχέσεις

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@smaluminium.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.