AD 8 code

Ζητείται Ζαχαροπλάστης

Αρτοζαχαροπλαστεία Vienna: Ζητείται Ζαχαροπλάστης – Λευκωσία

Τα αρτοζαχαροπλαστεία Vienna (L.A.G.C Artotech) ζητούν να προσλάβουν έμπειρο/η Ζαχαροπλάστη/τρια για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Να ακολουθεί τις οδηγίες και τις συνταγές για την παραγωγή των γλυκών
  • Να ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Να χαρακτηρίζεται από ομαδικότητα, επαγγελματισμό, υπευθυνότητα και εργατικότητα
  • Να είναι συνεπείς στην τήρηση των διαδικασιών
  • Να ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες και τις αξίες της εταιρείας
  • Να διακατέχεται από υψηλή αίσθηση ευταξίας, τακτοποίησης και οργάνωσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ζαχαροπλαστικής