AD 8 code

Ζητείται Διανομέας

Riser Trade Co Ltd: Ζητείται Διανομέας – Λεμεσός

Ζητείται διανομέας κάτοικος Λεμεσού για άμεση πρόσληψη.

Καθήκοντα

  • Παράδοση προϊόντων ειδών καθαρισμού και οικιακής χρήσης στους πελάτες της εταιρείας (υπεραγορές, SuperMarkets, Eστιατόρια, περίπτερα, DIY κτλ).
  • Τήρηση των εισπράξεων μετά την παράδοση.
  • Τοποθέτηση προϊόντων στα ράφια των πελατών.

Απαραίτητα προσόντα

  • Σβελτάδα και γρηγοράδα αντανακλαστικών. Γνώση και εμπειρία στην παράδοση εμπορευμάτων σε Υπεραγορές
  • Γνώση και εμπειρία όλων των επαρχιών Κύπρου
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ηλικίας 25-40 ετών
  • Διαμονή στη Λεμεσό

Παροχές

  • Απολαβές αναλόγως πείρας και προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εκπαίδευσης

Email Address: riser@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”