AD 8 code

Ζητείται Messenger

Eurofast: Ζητείται Messenger – Λευκωσία

Η Eurofast επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για εξωτερικές και εσσωτερικές εργασίες(messenger) για τα γραφεία της στη Λευκωσία, Κύπρο για μερική απασχόληση (part-time).

Το άτομο που θα προσληφθεί θα χρησιμοποιεί το δικό του αυτοκίνητο και τα έξοδα μετακίνησης (βενζίνη) θα καλύπτονται από την εταιρεία.

Ώρες Εργασίας:

Δευτέρα – Πέμπτη:  07:30 – 14:30pm

Παρασκευή: 07:30 – 14:00pm

Καθήκοντα:

  • Τραπεζικές καταθέσεις
  • Αποστολή/παραλαβή εγγράφων και δεμάτων (Ταχυδρομείο, Courier, συνεργάτες κ.α.)
  • Διαμοιρασμός εγγράφων στον χώρο του γραφείου
  • Πληρωμές και ραντεβού σε δημόσιες υπηρεσίες (Κοινωνικές Ασφαλίσεις κ.α)
  • Μετακίνηση του CEO και άλλων στελεχών από/προς το αεροδρόμιο
  • Άλλες εξωτερικές ή εσωτερικές εργασίες που μπορεί να ανατεθούν από τη Διοίκηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης και οδηγική εμπειρία άνω των 10 χρόνων
  • Πολύ καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης Google Maps
  • Επικοινωνιακά προσόντα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο nicosia@eurofast.eu προσθέτοντας στο θέμα του e-mail MessengerCY – anergosjobs.com .