AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια

Property Box Constructions Ltd: Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια – Λευκωσία

Η εταιρεία PROPERTY BOX CONSTRUCTIONS LTD που δραστηριοποιείται δυναμικά στον Οικοδομικό Τομέα, ζητά να προσλάβει Λογιστή / Λογίστρια.

Ακαδημαϊκά Προσόντα / Εμπειρία:

• Πτυχίο στη Λογιστική.
• Πενταετή πρακτική εμπειρία σε λογιστήριο ή σε εργοληπτική εταιρεία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
• Άριστη χρήση λογιστικού λογισμικού
• Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών προγραμμάτων (MS Office)
• Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
• Οργανωτική ικανότητα και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
• Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
• Ευγένεια, εχεμύθεια, τιμιότητα και επικοινωνιακή δεξιότητα

Αρμοδιότητες:
• Καταχώρηση συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα της εταιρείας σε καθημερινή βάση
• Καταγραφή και αρχειοθέτηση των εγγράφων και των αρχείων
• Μηνιαία συμφιλίωση πιστωτών και χρεωστών
• Τήρηση τραπεζικών λογαριασμών και μηνιαία συμφιλίωση με τις καταστάσεις τραπεζών
• Τιμολόγηση πελατών
• Ετοιμασία μισθοδοσίας

Απολαβές:
• Μισθός αναλόγως πείρας και προσόντων
• 13ος μισθός
• Ταμείο αδειών και ταμείο προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση valentina@property-box.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”