AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Loukoudonuts Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Η Εταιρεία LOUKOUDONUTS LTD πρωτοπόρος Κυπριακή εταιρεία στο χώρο Αρτοποιίας και Ζαχαροπλαστικής ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο με επαγγελματική άδεια.

Βασικά καθήκοντα

  • Φροντίζει για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης τηρώντας όλους τους κανονισμούς και τις γραπτές διαδικασίες.
  • Φροντίζει ώστε τα υλικά να είναι κατάλληλα αποθηκευμένα και να προστατεύονται ικανοποιητικά.
  • Φροντίζει ώστε οι αποθήκες να είναι πάντοτε καθαρές.

Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία
  • Συνέπεια, δυναμισμός και υψηλό αίσθημα εχεμύθειας
  • Υψηλή αίσθηση ευταξίας και οργάνωσης – Προσοχή στην Λεπτομέρεια
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον

 Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούμε επικοινωνήστε:

  • Ηλεκτρονικά: info@loukoudonuts.eu
  • Τηλ:  +357 22210331,+357 22210331, +357 99304314