AD 8 code

Ζητούνται 4 Καθαρίστριες

Ίδρυμα Άγιος Στέφανος: Ζητούνται 4 Καθαρίστριες – Λεμεσός

Το Ίδρυμα Άγιος Στέφανος για Άτομα με Νοητική Αναπηρία στη Λεμεσό ζητά για άμεση εργοδότηση τέσσερις (4) καθαρίστριες για την κάλυψη των αναγκών του Ιδρύματος.

Ωράριο εργασίας: Απογευματινό

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Ταχύτητα και προσοχή στη λεπτομέρεια

Οι αρμοδιότητες συμπεριλαμβάνουν:

  • Οργάνωση και καθαριότητα όλων των χώρων ευθύνης του Ιδρύματος που αναλαμβάνει
  • Σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μάζεμα σκουπιδιών, απολύμανση χώρων υγιεινής
  • Διατήρηση των αποθεμάτων καθαριότητας σε σωστά επίπεδα
  • Τυπική παρουσία, συνέπεια, ευγένεια και συνεργασία με τους ενοίκους και το προσωπικό του Ιδρύματος.

Βιογραφικά να σταλούν το αργότερο μέχρι 18/10/2019 στο hr@agiostefanos.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 25716232, 25725136
Κος Δημήτριος Μόρφης — υπεύθυνος οικοτροφείου