AD 8 code
Latest Jobs

S. Kaniklides Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας

S. Kaniklides Cyprus Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Εργασίες εντός της αποθήκης φύλαξης αρχείων
  • Μετακίνηση, έλεγχος και τακτοποίηση αρχείων & κιβωτίων
  • Προετοιμασία αρχείων & κιβωτίων σύμφωνα με τις οδηγίες των πελατών
  • Αυστηρή εφαρμογή των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας

Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Γνώση οδήγησης περονοφόρου και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com, με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.