AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

D. C. Demetriades Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Η εταιρεία Δ.Κ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΤΔ που δραστηριοποιείται στο τομέα των οικοδομικών υλικών ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση του λογιστικού προγράμματος SAP One
  • Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε λογιστήριο
  • Πτυχίο στη λογιστική ή συναφή κλάδο
  • Καλή γνώση  της ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Συμμετέχει στη καθημερινή ροή των εργασιών του λογιστηρίου όπως: οργάνωση και έλεγχος χρεωστών πιστωτών, εγγραφές αγορών, τιμολόγηση, αρχειοθέτηση, payroll, έλεγχος και πληρωμές προμηθευτών, κοστολογήσεις υλικών, ΦΠΑ (Ετοιμασία και έλεγχος), φορολογικές υποχρεώσεις εταιρείας, προγραμματισμός πληρωμών.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση a.kyriakidou@dcdemetriades.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”