AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Dion. Toumazis & Associates L.L.C.: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λευκωσία

Η Dion. Toumazis & Associates L.L.C. αποτελεί εταιρεία αρχιτεκτόνων και πολιτικών μηχανικών.  Εκτός από την παροχή υπηρεσιών σε ευρύ φάσμα ειδικοτήτων, η εταιρεία αναπτύσσει καινοτόμα προϊόντα ειδικά για αντιπλημμυρική προστασία.

Η εταιρεία ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

Τα καθήκοντα της θέσης αυτής περιλαμβάνουν:

  • Συμμετοχή σε ερευνητικά προγράμματα
  • Συμμετοχή στην εκπλήρωση των υποχρεώσεων της εταιρείας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: mail@diontoumazis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”