AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Υπάλληλος Υποδοχής

K2 Physioworks Ltd: Ζητείται Γραμματέας/ Υπάλληλος Υποδοχής – Λευκωσία

Η εταιρεία K2 PHYSIOWORKS LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει υπάλληλο υποδοχής/γραμματέα πλήρους απασχόλησης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και MS Office (Word/Ecxel/Outlook)
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα άριστες διαπροσωπικές και επικοινωνιακές σχέσεις

Καθήκοντα:

  • Απάντηση κλήσεων / διαχείριση ραντεβού
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση
  • Διαχείριση πληρωμών
  • Υποστήριξη υποδοχής και εξυπηρέτηση ασθενών
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης

Απολαβές:

  • Αναλόγως προσόντων.

Ωράριο:

  • 08:30 12:30 – 14:30 18:30

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: k2physiorecruitment@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για οποιεσδήποτε περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο 96398768