AD 8 code

Ζητείται Τεχνικός Φωτοβολταϊκών Εγκαταστάσεων

Trikkis Energy Ltd: Ζητείται Τεχνικός Φωτοβολταϊκών Εγκαταστάσεων – Λεμεσός

H Trikkis Energy, μέλος του ομίλου εταιρειών Trikkis, λόγω αυξημένου κύκλου εργασιών, ζητά να προσλάβει:

  • Τεχνικό Φωτοβολταϊκών Εγκαταστάσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής στην μηχανική ή στην ηλεκτρολογία
  • Κάτοχος Άδειας Οδηγού
  • Πείρα ενός έτους σε εγκαταστάσεις Φ.Β συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Πιστοποιημένος εγκαταστάτης Φ/Β Συστημάτων (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Καθήκοντα θέσης:

  • Μηχανολογική εγκατάσταση Φ.Β συστημάτων
  • Απλή ηλεκτρολογική συνδεσμολογία κυκλωμάτων DC
  • Παραλαβή, Φόρτωση και μεταφορά Φ.Β εξοπλισμού

Πενθήμερη εργασία.

Μισθός αναλόγως προσόντων + 13ος Μισθός + Ιατροφαρμακευτική ασφάλεια

Αποστολή Βιογραφικού: elpidaioannou@trikkis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”