AD 8 code

CH. Alexandrou Trading Ltd: Θέση Εργασίας

CH. Alexandrou Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Πάφος

Διανομέας

Η εταιρία CH.Alexandrou Trading ltd, εισαγωγές και διανομείς απορρυπαντικών και χαρτικών ειδών, ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του διανομέα για την επαρχεία Πάφου για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Παράδοση προϊόντων σε ξενοδοχεία και εστιατόρια.

Προσόντα

  • Ευχάριστο και υπεύθυνο άτομο που να μπορεί να δουλεύει ομαδικά.
  • Προηγουμένη εμπειρία σε διανομή θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άδεια φορτηγού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν .
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι να στέλνουν βιογραφικό τους στο info@chalexandrou.com   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή να επικοινωνήσουν στο 26943700

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.