AD 8 code

Ifantis Cyprus Food Ltd: Θέση Εργασίας

Ifantis Cyprus Food Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Ifantis Cyprus Food Ltd ζητά να προσλάβει βοηθό λογιστηρίου, για πλήρη απασχόληση στην Λευκωσία.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  •     Πρώτο σημείο επαφής πελατών, λήψη και καταγραφή ημερήσιων παραγγελιών
  •     Διαχείριση του λογιστικού συστήματος της εταιρείας
  •     Άλλα καθήκοντα περιλαμβάνουν την διασφαλίσει της ορθότητας των τιμολογίων αγοράς, καταχωρώντας τα στο σύστημα
  •     Δημιουργία και έλεγχος monthly reports
  •     Reconciliation προμηθευτών
  •     Πέρασμα στο σύστημα τα τιμολογίων και πληρωμές προμηθευτών

Προσόντα & Ικανότητες:

  • Απόφοιτος πανεπηστιμίου οικονομικών / λογιστικής / χρηματοοικονομικής, κάτοχος διπλώματος higher & intermediate
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση του λογιστικού προγράμματος ERP ή οποιαδήποτε γνώση λογιστικής θα θεωρηθεί προνόμιο.
  • Καλή γνώση προγραμμάτωνMicrosoft
  • Δυναμικότητα, πρωτοβουλία, εχεμύθεια και υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση

Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθαρές Ετήσιες Απολαβές: €12.000 – €15.000

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι που τηρούν τα παραπάνω, καλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση accounts@ifantis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”