AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης

K-ENERGY by Karantonis: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης – Λευκωσία

Η K-Energy – μέλος του Ομίλου Καραντώνη – με 35 χρόνια εμπειρίας στον τομέα της ενέργειας και πρωτοπόρος στις Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας και στις Παροχές Ενεργειακών Υπηρεσιών, δίνει την ευκαιρία σε ταλαντούχους ανθρώπους να αναπτύξουν και να αξιοποιήσουν τις δεξιότητες και τις ικανότητες τους σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο τομέα.

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση εμπορεύματος στην αποθήκη
  • Καταγραφή εμπορευμάτων
  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση ή παραλαβή
  • Διενέργεια μεταφορών εμπορεύματος σε εγκαταστάσεις
  • Φόρτωμα εμπορεύματος
  • Χρήση handlift
  • Απογραφή αποθέματος

Προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη πείρα στο τομέα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@karantonis.com.cy κωδικός “ΥΑ0919 – ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν και θα διαχειριστούν με πλήρη εμπιστευτικότητα.