AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας για μερική απασχόληση

Δρ. Πανίκος Ευθυμίου: Ζητείται Γραμματέας για μερική απασχόληση – Λεμεσός

Ιατρείο στη Λεμεσό αναζητά γραμματέα για μερική απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:

Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και προγραμμάτων word και excel.

Άτομο σοβαρό και υπεύθυνο

Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας

Άριστες οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία και διάθεση εξυπηρέτησης

Άτομο με πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Γραμματειακές σπουδές θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

Διαχείριση τηλεφωνημάτων/διευθέτηση ραντεβού

Χρήση ειδικού προγράμματος ιατρείου και προγράμματος ΓΕΣΥ

Οργάνωση γραφείου.

Χρήση ηλεκτρονικού Υπολογιστή- δαχτυλογράφηση

Εξυπηρέτηση ασθενών

Ωράριο:

16:00-20:00 Δευτέρα- Παρασκευή

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Email Address: efthchris1109@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”