AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής και Ξενάγησης

Hadjiantonas Winery: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής και Ξενάγησης Οινοποιείου – Λεμεσός

Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
Καθήκοντα
  • Υπεύθυνος υποδοχής και εξυπηρέτησης των πελατών που επιθυμούν να δοκιμάσουν τα κρασιά (winetasting)
  • Ξενάγηση πελατών στο χώρο του οινοποιείου
  • Ετοιμασία συνοδευτικών platters.

Ωράριο και μέρες εργασίας:

Τρίτη μέχρι Σάββατο:

11:00 – 19:00 (καλοκαιρινό ωράριο)

10:00 – 18:00 (χειμερινό ωράριο)

Το άτομο που θα επιλεγεί θα τύχει ειδικής εκπαίδευσης.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email:
info@hadjiantonas.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”