AD 8 code

Vassos Eliades Ltd: Θέσεις Εργασίας

Vassos Eliades Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός και Πάφος

Ζητείται Πωλητής/Πωλήτρια για την Boutique Swarovski στο My Mall Limassol, Nicosia Mall, Mall of Cyprus και στο Kings Avenue Mall Paphos.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πολύ καλές ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
Καθήκοντα
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@vel.com.cy αναγράφοντας ‘Swarovski – ANERGOSJOBS.COM’ στο θέμα.