AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

M&M Picnic Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Αμμόχωστος

Η εταιρία M&M PICNIC LTD (FOOD DISTRIBUTORA LTD)  ζήτα αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση στην επαρχία Αμμοχώστου.

Προσόντα

  • Κάτοχος απολυτηρίου λυκείου.
  • Να έχει πείρα τουλάχιστον 2 χρόνια σε παρόμοια θέση.
  • Να έχει οργανωτικές ικανότητες.
  • Να έχει λάβει εκπαίδευσης σε θέματα Διασφάλισης Ποιότητας και Υγιεινής Τροφίμων.
  • Γνώση Αγγλικών Θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Να είναι υπεύθυνος για την παραλαβή, έλεγχο και διατήρηση των αναγκαίων αποθεμάτων σε ψυγεία και αποθήκες.
  • Να επιβεβαιώνει ότι οι αποθηκευμένοι χώροι είναι σωστά οργανωμένοι και ότι πραγματοποιείται ικανοποιητικός έλεγχος αποθεμάτων.
  • Να βοηθά στην φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων.
  • Να βοηθά στην παραλαβή, ταξινόμηση και αποθήκευση των εισερχομένων προϊόντων στην εταιρία.
  • Να μεριμνά για την καθαριότητα στους χώρους των αποθηκών και των ψυγείων.
  • Να διενεργεί καταμέτρηση αποθεμάτων στα αυτοκίνητα ψυγεία στο τέλος της εβδομάδας.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Πενθήμερη εργασία.

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων στην ηλεκτρονική διεύθυνση amichaelofficepicnic@gmail.com αναφέροντας την θέση            “ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ – ANERGOSJOBS.COM”. Προτίμηση άτομα της επαρχίας Αμμοχώστου.

Παρακαλώ επικοινωνήστε για περισσότερες πληροφορίες στο τηλ. 23811190

Δευτέρα- Παρασκευή 8:00π.μ. – 4:00μ.μ. Κ.Δήμητρα Μιχαήλ.