AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης

Veludas international Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης – Λευκωσία

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Φόρτωση/ εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Καταγραφή δεικτών ποιοτικού ελέγχου
  • Έλεγχος αποθεμάτων- Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Διαχείριση και προετοιμασία παραγγελιών
  • Εκτέλεση παραγγελιών- Απογραφή των αποθεμάτων
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο με εξειδίκευση στη Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας/ Logistics θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία με ανάλογα καθήκοντα για τουλάχιστον 2 έτη
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση του MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Βιογραφικά στο email : info@veluda.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”