AD 8 code

Ζητείται Καθηγητής/ Καθηγήτρια Αγγλικών

Prime Private Learning Institute:Ζητείται καθηγητής/καθηγήτρια Αγγλικών – Λεμεσός

Το ιδιωτικό φροντιστήριο Prime στην Παρεκκλησιά (Λεμεσός) ζητάει να προσλάβει καθηγητή/καθηγήτρια Αγγλικών για την νέα σχολική χρονιά.

Καθήκοντα:

  • Διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας σε τμήματα διαφόρων επιπέδων.
  • Οργάνωση μαθήματος, δραστηριοτήτων τάξης, τήρηση ύλης, παρακολούθηση προόδου μαθητών.

Προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο πανεπιστημίου στην Αγγλική Γλώσσα ή και Φιλολογία.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν.

Εργασία σε άνετο και φιλικό περιβάλλον, με πλήρως εξοπλισμένες αίθουσες , υψηλό ωρομίσθιο και Ταμείο Αδειών.

Η θέση αφορά 4ήμερη εργασία (Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή).

Για αποστολή βιογραφικών: primeplinstitute@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 97837101